HC Kometa Brno - PSG Berani Zlín

Branky a nahrávky: 4. Selič (Halaš, Petrčka), 7. Hartl (Kavan), 12. Petrčka (Selič, Halaš), 15. Halaš (Selič, Kavan), 17. Komínek (Chruslinski, Kremer), 18. Kremer (Halaš, Selič), 27. Smrčka (Halaš), 29. Komínek (Chruslinski, Béreš) – 22. Marek (Mišurec, Pažout), 45. Šimek (Provazník, Marek), 59. Trnavský (Riedl, Tureček), 60. Cekota (Vopatřil, Marek).. Rozhodčí: Karpíšek — Kociňák, Hrabal. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 73. Střely na branku: 38:32. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 8:1, 8:4.
HC Kometa Brno:

P. Kijonka — J. Fencl, R. Kavan, J. Mičánek, T. Kotlařík, H. Kremer, A. Hoďovský, O. Jurný — M. Hartl, T. Selič, T. Petrčka, R. Halaš, A. Chruslinski, J. Linka, R. Hangstörfer, T. Béreš, F. Komínek, V. Smrčka

PSG Berani Zlín:

O. Večeřa — M. Vopatřil, J. Provazník, R. Ernst, F. Coufalík, T. Číhal, T. Mišurec — R. Cekota, K. Zalubil, J. Marek, A. Šimek, R. Pánek, A. Riedl, D. Trnavský, T. Tureček, I. Pažout